Daugybė fanų susirinko stebėti kasmetinio Pikachu parado Yokohamoje

Apie renginį.

„Pokemon Go“ žaidimui pasiekus populiarumo aukštumas, dar daugiau nei paprastai fanų susirinko stebėti pokemonų Pikachu eitynių Yokohamoje. Masės Pikachu kostiumais vilkinčių parado dalyvių žygiavo, o fanai fotografavo ir filmavo šį jau tradicija tapusį renginį. Šiais metais festivalis vyksta Rugpjūčio 7 – 14 dienomis, todėl didžioji dalis dar net neprasidėjo.

Pikachu Tairyou Hassei-Chu – taip vadinasi šis paradas, rengiamas jau nuo 2014 metų Minato Mirai rajone Yokohamoje. Pirmą kartą paradas surengtas atšvęsti taip ilgai lauktą naują pokemonų filmą, o dabar jis evoliucionavo į šokių festivalį, kuriame gausu įvairiausių renginių, trunkančių ištisą savaitę. Daugiau apie festivalį skaitykite čia.

Kai kurie žiūrovai atvyko į renginio vietą tikėdamiesi rasti retų pokemonų, „išperinti“ kiaušinių ar pakovoti. Tačiau organizatoriai patikino, jog „Pokemon Go“ programa neturėjo ryšių su šiuo paradu ir jokių stebuklų tikėtis neverta. Geriau pasidžiaugti realybe ir tiesiog linksmai praleisti laiką su šeima ar draugais.

Apie „Pokemon Go“.

Prieš mėnesį pasaulį išvydęs žaidimas naudoja palydoviniu ryšiu nustatomą vietos suradimo funkciją, kameras bei žemėlapius ir tai leidžia žaidėjams ieškoti įvairių pokemonų, treniruotis ir kovoti realiame pasaulyje.

Patys pokemonai Japonijoje išpopuliarėjo  jau 1996 metais „Nintendo“ išleidus žaidimą „Game boy“ konsolei. Vėliau pagal žaidimą buvo sukurtas animacinis filmukas ir taip visam pasauliui išgarsino parade taip dievinamą Pikachu .

Renginys dar tęsiasi, tad jei esate kur netoliese, nepraleiskite progos jame sudalyvauti.

Akimirkos iš renginio

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *