H. WATANABE: “NORĖČIAU SUKURTI SODĄ, KURIUO DIDŽIUOTŲSI JAPONIJA”

65-ių metų vyras kilęs iš Kawaguchi, Saitamos prefektūros. Jis turi patirties kuriant panašius sodus šešiose Europos ir Vidurio Rytų šalyse, tačiau “Samogitia” yra jo didžiausias projektas.

Jis planuoja pastatyti grandinės stiliaus kraštovaizdžio akmenų sodą, panaudodamas daugiau kaip 20000 tonų lietuviškų akmenų, su karštaisiais šaltiniais, bei Japoniško stiliaus restoranu. Sodas kuriamas kartu su 40-ies metų sūnėnu Kagemasa ir keliais darbininkais. “Norėčiau sukurti sodą, kuriuo didžiuotųsi Japonija”, sako jis.

Tik vienas ketvirtadalis sodo yra pabaigtas, tačiau net 500-600 žmonių atvyksta kas dieną pasižiūrėti, kaip vyksta sodo kūrimo darbai. Sodas jau buvo pasirinktas kaip vienas iš 10-ies geriausių ekskursijų vietų šalyje, pagal Lietuvos Nacionalinį turizmo biurą.

H. Watanabe sakė, kad jis negali sklandžiai bendrauti su lietuviais, tad jų bendravimas ir vienas kito supratimas yra labiau dvasinio lygio.

H. Watanabe, kuris yra vedęs ir turi du vaikus, mėgsta Lietuvą ir sako: “Net po to, kai sodas bus baigtas, aš planuoju čia pasilikti gyventi.”

Parengta pagal The Japan Times

Šaltinis: http://japangarden.lt/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *