Japoniško maisto restorano „Yakata“ kuponai su 30 proc. nuolaida!

Įkvėpkite savo artimus žmones gyventi sveikai! Kauno senamiestyje įsikūręs japoniško maisto restoranas ”Yakata“ paruošė nuostabų pasiūlymą – dovanų kuponą. Dovanų kuponas yra unikalaus dizaino, atspindinčio Japonijos dvasią savo minimalistiniu stiliumi bei kultūros simboliais. Atvėrę Tori vartus Jūsų artimieji bus pakviesti į tekančios saulės šalies salelę, restoraną „Yakatą“.

"Yakata" dovanų kuponas
„Yakata“ dovanų kuponas

Kuponas yra puiki dovana tiek šeimos nariams, tiek bičiuliams, artimiesiems, kolegoms – visiems, kurie Jums rūpi. Tik iki gruodžio 1 d. 30-ies eurų vertės dovanų kuponus galite įsigyti su 30-ies procentų nuolaida!

Kuponu bus galima pasinaudoti nuo sausio 15 d. Sakysite – kodėl būtent tada? Atsakome – Nauji Metai – nauja pradžia. Japonai Naujusiuos metus švenčia ilgai, o jų ciklas baigiasi  būtent sausio 15 d. Tikima, kad Nauji Metai yra laikas, kada galima atsikratyti net 108 blogybių ar nuodėmių. Labai svarbią vietą šioje šventėje užima maistas. Tikriausiai visi sutiksime, kad daugelio šiandienos mūsų ligų priežastis ir yra netinkama mityba bei gyvensena. Naujieji metai – puiki proga keistis Jums bei įkvėpti Jūsų artimiesuosius tam ryžtis, na, o  restoranas „Yakata“ mielai padės tai padaryti.

Sveikas, šviežias ir visada gražiai patiektas japonų virtuvės maistas jau seniai užkariavo lietuvių širdis dėl savo ypatingo skonio ir išskirtinumo. “Yakata” restoranas – žavus ne tik interjeru, bet tai ir unikali vieta Kaune, kurioje siūloma autentiškų japoniškų patiekalų, kuriems neįmanoma atsispirti. Virtuvės meistrų kūrybingumas ir šiuolaikiškas požiūris atsispindi restorano valgiaraštyje – čia daug dėmesio skiriama kiekvienai patiekalo sudedamajai daliai ir unikalaus skonio atskleidimui. Restorane pagal šimtametes japonų virtuvės tradicijas gaminami valgiai ne tik iš šviežių, bet ir iš sveikų produktų. Valgiaraštyje dominuoja šviežios žuvies – tuno, lašišos, sviestžuvės, tilapijos ir kiti patiekalai. Be žuvies, čia taip pat galima paragauti įvairių jūros gėrybių, vištienos, kiaulienos ir jautienos patiekalų.

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir padėkite savo artimiesiems pradėti labiau rūpintis savimi.

Norėdami įsigyti „Yakata“ 30 eurų vertės kuponą už 21 Eur, turite pervesti pinigus į UAB „Rodiklio“ reklamos agentūros sąskaitą  LT717300010145237751 SWED banke (mokėjimo paskirtis: už kuponus, mokėtina suma 21 Eur) ir parašyti el.paštu info@yakata.lt, kam turi būti dedikuotas kuponas. Kuponus galėsite atsiimti restorane „Yakata“, Valančiaus g. 14, Kaune.

"Yakata" dovanų kuponas
„Yakata“ dovanų kuponas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *