Kobido – veido masažas

Kobido veido masažas atsirado 1472 metais Japonijoje imperatorės prašymu. Todėl dažnai šis masažas dar vadinamas imperatoriškuoju Kobido masažu.  Savo geriausių meistrų imperatorė paprašė sukurti masažą, kuris efektyviai dirbtų grožio bei sveikatos labui.

head-650878_960_720[1]

Šiomis dienomis šiuo masažu gali mėgautis ne tik imperatorė, bet ir visos moterys, kurios to užsigeidžia.  Jis itin populiarus  dėl keleto priežasčių:

  1. Pirmiausiai šis masažas labai malonus. Tad gera ir lengva leisti sau, kas ypač malonu
  2. Tai labai atpalaiduojantis masažas, kas akivaizdžiai įtakoja savijautą. Masažo metu daug dėmesio skiriama vietoms, kur labai dažnai masažuodami aptinkame įtampą – pečiuose, kakle, galvoje, žandikaulių srityse. Ir kobido masažo technika bei akupunktūrinių taškų stimuliavimas  tas įtampas gerokai arba visiškai atpalaiduoja. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, atsipalaidavimas, tarsi po gero viso kūno masažo.  Taip pat pagerėja kraujotaka, limfos cirkuliacija, paspartėja toksinų šalinimas.
  3. Na ir žinoma, tai padeda išsaugoti jaunystę. Masažas skatina kolageno ir elasteno gamybą, taigi stangrėja veido oda. Masažo metu stimuliuojami veido raumenys, todėl  atkuriamas ir palaikomas veido raumenų tonusas, pakeliamas veido kontūras. O taip pat priemonės, naudojamos masažui atlikti, veido odą sudrėkina ir pamaitina.

Masažo kontraindikacijos: karščiavimas, virusiniai ir kiti ūmūs susirgimai,nesenai darytos veido/galvos operacijos, patirtos traumos ar sužalojimai (reikalingas jus gydančių medikų sutikimas ir rekomendacijos masažui). Išsiplėtusių kapiliarų atveju masažas yra galimas. Jis tik bus kiek švelnesnis. Po injekcijų į veidą, masažas taip pat galimas, tik masažas paspartins svetimkūnio pašalinimą, taigi kiek greičiau pasibaigs injekcijos poveikis.

Jei kyla dar kokių klausimų apie masažą, veido priežiūrą drąsiai skambinkite ir klauskite.

Tel. 8610 13707 masažo meistrė, terapeutė Brigita

Savanorių pr. 284a, Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *