Mokinamės japonų kalbos savarankiškai!

Japoniškai pasaulyje kalba apie 130 mln. žmonių. Prisijunkite ir Jūs!  http://japonukalba.vdu.lt/ 

Šiame puslapyje rasite pamokas, kurios paruoštos remiantis standartizuotu ir pasauliniu mastu pripažįstamu japonų kalbos testu JLPT (angl. Japanese Language Proficiency Test). Mokytis gali pradėti visi norintys: pamokos paruoštos nuo pat pagrindų, todėl tinkamos niekada prieš tai su japonų kalba nesusidūrusiems žmonėms, pritaikytos savarankiškam mokymuisi ir yra visiškai nemokamos.

Jomis siekiama lavinti pagrindinius kalbos įgūdžius (skaitymą, rašymą, klausymą), išsamiai supažindinti su gramatika, palaipsniui plėsti žodyną ir pateikti papildomų žinių apie Japonijos kultūrinius ypatumus.

Kaip ir kokiu tempu mokysitės, priklausys tik nuo Jūsų. Kiekviena čia esanti pamoka pareikalaus kelių valandų savarankiško darbo, todėl gali būti išeinama tiek per porą dienų (pavyzdžiui, savaitgalio metu), tiek per savaitę, kasdien mokymuisi paskiriant po keliasdešimt minučių, tiek ir per dar ilgesnį laiko tarpą.

Nors šio puslapio mokomoji medžiaga orientuota į besimokančius savarankiškai, pamokos bus naudingos ir lankantiems japonų kalbos kursus. Tikimės, kad išsamūs gramatikos paaiškinimai ir pratimai padės sustiprinti kursuose gautas žinias ir leis greičiau perprasti japonų kalbos ypatumus.

FB puslapis: https://www.facebook.com/japonukalba

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *