Nuolaidų sistema

Užsiregitravusieji Japonijos bičiulių klubo nariai gali naudotis šiomis nuolaidomis:

Restorane YAKATA, įsikūrusiame Valančiaus g.14 Kaune, – 15proc.

Prieš pateikami užsakymą, turite padavėjai pateikti Japonijos bičiulių klubo kortelę

Internetinėje parduotuvėje žalia arbata, www.zaliaarbata.lt, – 10proc.

Tik prieš pirkdami, parašykite adresu labas@zaliaarbata.lt, kad esate Japonijos bičiulių klubo narys ir gausite kuponą nuolaidai. O po pirkimo užsiregistruokite parduotuvėje, kur jums bus pritaikyta ilgalaikė nuolaida. Tuomet ir kainas matysite iškarto su nuolaida.

Internetinėje parduotuvėje japanese.lt – 10 proc. 

Nuolaida taikoma visoms prekėms.  Sąlyga: besiregistruodamas  parduotuvėje klubo narys būtinai turėtų  informuoti interentinės parduotuvės administratorių el. paštu info@japanese.lt apie savo narystę. 

Geros savijautos ir puikios išvaizdos centre IDZIUMI SPA – nemokamas apsilankymas vandens ir poilsio erdėje 2asmenims, įsigijus rytietišką procedūrą.

Pasiūlymas taikomas, tik įsigijus procedūrą.  Pasiūlymas vienkartinis. Pasiūlymu gali pasinaudoti vieną kartą Japonijos bičiulių klubo narys su draugu arba narys du kartus. Registacijos metu būtina paminėti, kad esate Japonijos bičiulių klubo narys, o atvykus administartorei pateikti klubo nario kortelę.

 

6 atsakymai į “Nuolaidų sistema”

  1. Ką tik užsiregistravau į bičiulius 🙂 Ogi žiūriu, kad YAKATA restoranas – Kaune 😀 Gal galėtumėte kortelę atsiųsti į Vilnių registracijoje nurodytu adresu, nes artimiausiu metu į Kauną atvykti nepavyks 🙁 Dėkui Jūms iš anksto 🙂

  2. 0 kam Jums tą kortelę siųsti? Atvažiuosite į Yakatą arbatos ir prieš tai išsiimsite kortelę. :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *