Pagalvės vienišiams

Žinant faktą, kad japonai pirmauja pasaulinėse vienišių lenktynėse, pagalvės „keliai“ ir „vaikino ranka“ visai nebestebina.

Vienišiems vyrams yra gaminamos pagalvės, kurios imituoja moters kūną nuo juosmens. Po sunkios darbo dienos vyriškiai gali padėję galvą ant kelių patogiai žiūrėti televizorių, skaityti knygą ar tiesiog miegoti. Kaip sako produkto gamintojų atstovas Makoto Igarashi, pagalvė buvo sukurta tam, kad padėtų pavargusiems žmonėms atsipalaiduoti. Pagalvės yra dviejų spalvų, tad galima rinktis juodos ir raudonos spalvos sijoną. Be to, pagalvė buvo kuriama siekiant kuo tiksliau atkartoti tikruosius kelius. Šios pagalvės kaina daugiau nei 9000 jienų.

Vienišos moterys ir merginos gali pailsėti padėję galvas ant „vaikino rankos“ pagalvės. Taigi grįžus namo visada laukia pusė krūtinės ir viena ranka poliesterinio vyro. Abi pagalvės buvo sukurtos Japonijoje, tačiau pastaroji labai išpopuliarėjo ir Amerikos rinkoje.

Nors abu produktai skirti vienišiams, tačiau yra populiarūs ir tarp antrą pusė turinčių, tikriausiai dėl paprasto patogumo.

Šaltinis: http://www.ebcak.com ir http://bionicbong.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *