Pavasariniai JAPONŲ ir KORĖJIEČIŲ kalbų kursai

Atėjusį pavasarį siūlome pasitikti įgyvendinant naujus siekius, Naujaisiais metais sugalvotus tikslus ar ilgai puoselėtas svajones. 

Mes šiemet pasižadėjome sau Jus stebinti 😉 Taigi pirmoji ir pati šviežiausia naujiena – šį pavasarį siūlome Jums mokytis ne tik japonų, bet ir KORĖJIEČIŲ kalbos!!!

Viena artimiausių Japonijos kaimynių Pietų Korėja – daugelio neatrasta, paslaptinga ir viliojanti šalis, kupina kontrastų. Tai tarsi kultūrinė kryžkelė tarp Kinijos ir Japonijos. Giliai įsišaknijusi kultūra ir istorinis paveldas čia persipina su šiuolaikinėmis technologijomis ir sulig kiekvienais metais pritraukia vis daugiau turistų, norinčių iš arčiau pamatyti šią nepaprastą, savitą ir abejingų nepaliekančią šalį. Šiais laikais Korėja garsėja visame pasaulyje savo pop kultūra, elektronika, tačiau norint pamatyti tikrąjį šios šalies veidą, svarbu susipažinti ir su jos kalba, papročiais bei istorija.

Japonijos agentūra „Yukari“ siūlo Jums galimybę susipažinti su japonų bei korėjiečių kalba. Be to pamokose iš savo mokytojų sužinosite ir daugybę kultūrinių dalykų, šių šalių papročių, įdomybių apie ten gyvenančius žmones. Mes įsitikinę, kad ir japonų, ir korėjiečių kalbas bei jų išskirtinius raštus gali išmokti kiekvienas. Tereikia šiek tiek užsispyrimo ir, be abejo, pastangų. Mokome grupėse iki 8 asmenų, todėl kiekvienas mokinys gauna pakankamai mokytojo dėmesio, nes svarbiausias mūsų tikslas – Jus puikiai išmokyti!

Kviečiame Jus registruotis į naujus pradedančiųjų lygio JAPONŲ ir KORĖJIEČIŲ kalbos kursus.

Naujas trimestras prasideda nuo kovo 4 d.
Japonų kalbos pamokos vyks pirmadieniais – trečiadieniais 16:00-18:00.
Korėjiečių kalbos pamokos vyks antradieniais – ketvirtadieniais 18:00-20:00.
Siūlome nedelsti, nes vietų skaičius sparčiai mažėja!!!

Jei esate japonų kalbos mokęsi anksčiau ir  dabar norite atgaivinti savo žinias bei mokytis toliau, nedvejodami kreipkitės į mus – galite prisijungti prie 3, 4, 6 bei pažengusiųjų lygio grupių. Tiems, kuriems sudėtinga įvertinti savo kalbos mokėjimo lygį, bus organizuojami lygio nustatymo testai. Dėl tikslios šių testų datos prašome teirautis tel. 8-673-13117 arba el.p.japonukalba@yukari.lt
Pavasario trimestras

Pavasario trimestras       2013 m. kovo 4 d.  2013 m. gegužės 25 d.
Pavasario atostogos   2013 m. kovo 25 d.  2013 m. kovo 29 d.

 

 

Šaltinis: http://www.yukari.lt

Vienas atsakymas į “Pavasariniai JAPONŲ ir KORĖJIEČIŲ kalbų kursai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *