Pažintis su japone

Jeigu Tau vieną gražų vakarą pavyko susipažinti su tikra japone ir čia pat kartu įgyvendinti tai, apie ką svajojai nuo šeštos klasės, esi sėkmės kūdikis, vyruti. Nes visi sako: jos baisiai drovios. O dar apie japones sako štai ką.

  1. Japonijoje yra moterų, kurių užsieniečiai visiškai nedomina (tokių dauguma), ir Tu, nemokėdamas japonų kalbos, su jomis net kartu patylėti negausi progos. Japonijoje yra moterų, kurias domina užsieniečiai, jų galima sutikti reguliariuose „tarptautiniuose vakarėliuose“. Suvesk, pavyzdžiui, į paieškos laukelį „International Party Tokio“. Bet būk pasirengęs tam, kad merginos ten gali eiti labiau praktikuotis anglų kalbos nei sekso su Tavimi klubo tualete.
  2. 40 su trupučiu procentų japonių turi aukštesnį nei vidurinis išsilavinimą, ir apskritai jos vienos labiausiai išsilavinusių pasaulyje. Galbūt su tuo susijęs ir kitas joms būdingas bruožas – jeigu jau domisi kažkuo, tegul ir hobio lygmeniu, tai daro itin giliai ir nuosekliai. Na, o žinovas žinovą gali nustebinti tik tokiomis žiniomis, kurių bet kokioje „Vikipedijoje“ nerasi. Taigi, būk išmintingesnis.
  3. Japonės yra linkusios kalbėti nenatūraliai aukštu, „filmukišku“ balsu – taip jos įsivaizduoja „fainumą“. Moteris, kalbanti žemu balsu, – vulgari ir agresyvi.
  4. Japonai nepakenčiamai mandagūs. Japonės irgi. Jeigu Tu nepatikai merginai, vargu ar ji tai parodys. Jei pažintis jau įvyko, ji pasivaišins Tavo pasiūlytu kokteiliu bare. Kalbės su Tavimi ir šypsosis. Ji greičiausiai netgi duos Tau savo telefono numerį – bet niekada neatsilieps nei į skambučius, nei į SMS žinutes.
  5. Iš principo europiečiai japonėms patinka. Bet netgi tokiu atveju mergindamas japonę laiko sugaiši gerokai daugiau nei su lietuve. Idėjos pasimatymams: japonės maniakiškai mėgsta apsipirkinėti ir dainuoti karaokę.
  6. Visoje Japonijoje yra likę apie tūkstantis geišų (XX amžiaus pradžioje jų buvo 80 kartų daugiau) – ir tai, pačiais optimistiškiausiais vertinimais. Tačiau bet kuriuo atveju į jų arbatos ceremonijas taip paprastai nepakliūsi: egzistuoja „naujokams negalima“ taisyklė, ir pasirodyti gali tik atsivestas nuolatinio kliento.

Autorius: R.Stunt

Šaltinis: vyras.balsas.lt

2 atsakymai į “Pažintis su japone”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *