Šviečiantys sušiai

Amerikiečiai gali į šalį padėti pabodusius mėsainius ir skrudintas bulvytes. Mėgstantiems skaniai pavalgyti – tamsoje šviečiantys sušiai iš genetiškai modifikuotų produktų. Skamba atgrasiai? Tik ne amerikiečiams.

Žuvies, iš kurios yra gaminami šviečiantys, genetiškai modifikuoti sušių ritinėliai, galima įsigyti gyvūnų parduotuvėse.

Ši keista žuvis prieš tai buvo užveista tam, kad vandenyse padėtų aptikti teršalus. Žuvis sukurta įvairių spalvų: violetinė, žydra, ryškiai žalia, sodriai raudona. Ir visa tai tam, kad jūsų vakarienė būtų kuo smagesnė.

Amerikoje iš šios žuvies paruošti sušiai tapo tikra sensacija, todėl kone kiekvienas amerikietis trokšta jų paragauti ar pasigaminti namuose. Internetinėje svetainėje „Youtube“ pasirodė ir trumpas filmukas, kuriame parodoma, kaip pasigaminti šviečiančius, genetiškai modifikuotus sušių ritinėlius. Portale dailymail.co.uk rašoma, kad genetiškai modifikuoti sušiai primena tradicinius – užtenka juo sumaišyti su vasabių padažu.

Tiesa, nenustebkite, jeigu tarp dantų įstrigę vakarienės likučiai švies tamsoje – į šių sušių sudėtį įeina fluorescenciniai dažai.

Šaltiniai: http://www.lrytas.lt ir http://www.glowingsushi.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *