Vyrų viliojimo pagrindai pagal geišas

Pirmiausiai geiša sušildo rankose mažą gabalėlį vaško ir ištrina juo veido, kaklo ir krūtinės odą. Tuomet teptuku kruopščiai išsitepa specialia pasta, kuri odai suteikia porceliano baltumo įspūdį. Ir visa tai tik tam, kad savo išvaizda sužavėtų vyrus, palaikydamos jiems kompaniją ir gerą nuotaiką.

Geišų namai mažas mergaites nupirkdavo iš skurdžiai gyvenančių šeimų, jas užaugindavo ir išmokindavo geišų meno. Tapti geišomis mergaitės būdavo mokomos nuo pat vaikystės. Ši mokymo forma susiformavo iš senų laikų tradicijų ir egzistavo Japonijoje iki Antrojo pasaulinio karo. Dažniausiai šis mokymas trukdavo daugelį metų. Po Antrojo pasaulinio karo, išėjus naujiems įstatymams, reguliuojantiems prostitučių ir linksminančių merginų veiklą, jaunų mergaičių pardavimas geišų namams buvo uždraustas.

Geišos gyvenimas yra sudėtingas. Anksčiau jaunos mergaitės būdavo atvedamos arba parduodamos geišų namams. Tačiau dabar jomis būti nebeverčiama – jos pačios savo noru pasirenka šį kelią, tik pradedą jį būdamos daug vyresnės nei prieš tai.

Patekusios į geišų mokyklą, mergaitės buvo mokomos įvairių menų: groti muzikos instrumentais, dainavimo, tradicinių šokių (su vėduoklėmis ar ilgu medvilnės audeklu), arbatos ruošimo ceremonijos, puokščių darymo meno, poezijos, literatūros, kaligrafijos ir etiketo. Apie 11-15 metų daugumai besimokančių merginų įvyksta iniciacijos procedūra – jos gauna naują vardą ir tampa pradedančiomis geišomis. Nuo to laiko jos privalo atitinkamai rengtis (dėvėti kimono) ir šukuotis.

Geišos gyvenime egzistuoja du tikslai: paveldėti vyriausiosios geišos („mamos“) titulą ir rasti „daną“, t.y. globėją. Jai draudžiama ištekėti, tačiau gyventi išlaikomai turtingo vedusio vyro ir net gimdyti jam vaikus yra normalus dalykas. Padori geiša saugo savo nekaltybę tam vieninteliam globėjui.

Pagrindinis geišos darbas yra apsukti vyrams galvas, kad jie susižavėtų jomis. Kandani nuo pat vaikystės geišos yra mokomos vyrų viliojimo meno, jos tikrai žino, kaip tai pasiekti. Tai nėra primityvus vyro sugundymo būdas, tai yra subtilus ir sudėtingas menas. Pagrindiniai geišų metodai yra šie:

  1. Akys. Kiekvienas pastebi akis, kurios žiba iš laimės. Atkreipiame dėmesį, nes matome džiaugsmo pripildytą asmenybę. Su tokiais žmonėmis mums gera būti, jie mus užburia savo žavesiu ir pozityviu požiūriu į gyvenimą. Koketiškas žvilgsnis su nežymia šypsena – įprastinė geišos būsena.
  2. Nuojauta. Geišos nuo mažens mokomos psichologijos. Jos mokomos „skaityti“ žmonių mintis, kad vėliau galėtų jiems įsiteikti. Jų devizas – atverti vyro dvasią, bet ne perdaryti ją ar pritaikyti sau.
  3. Flirtas. Geišos nuolat flirtuoja apsimesdamos atsitiktinai palietusios pašnekovo kelią, ranką. Jos jam šypsosi, stengiasi įtikti ir pasirodyti žavios. Pagrindinė taisyklė – niekuomet neperžengti ribos ir nepasirodyti nepadoria ar vulgaria. Geišos niekada neprieštarauja vyrui, nuolankiai jo išklauso ir jį palaiko.
  4. Seksas. Svarbiausia – švelnūs judesiai. Emocijos išreiškiamos ne dejavimu ir šauksmais, o tyla – jautriu dėmesingumu, įsiklausymu į dvasios pojūčius ir kūnų judesius. Švelni ir jautri, atsidavusi ir žaisminga – tokia geiša yra lovoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *